28. novembrī DINAMO RĪGA savā laukumā Arēnā Rīga aizvadīja 32. spēli KHL regulārajā čempionātā, tiekoties ar vēsturiski vienu no principiālākajiem pretiniekiem Maskavas CSKA. Aizvadītajā spēlē DINAMO RĪGA ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) atzina CSKA pārākumu.

Rezultāts spēles 54. minūtē bija neizšķirts – 1:1. Tomēr nepilnas minūtes laikā CSKA guva divus vārtus, uz ko rīdzinieki atbildēja ar precīzu metienu 28 sekundes līdz spēles beigām.

Ar vārtiem DINAMO RĪGA komandas labā izcēlās Lukas Radil un Reece Scarlett.

Tikmēr CSKA vienībā precīzi bija Takhir Mingachyov, Mikhail Grigorenko un Nikita Nesterov.

DINAMO RĪGA galvenā trenera pienākumu izpildītājs Valērijs Kuļibaba: “Ar labu attieksmi un labu spēli arī šoreiz mums neizdevās uzvarēt. Pretim bija meistarīga komanda, kura izmantoja savus momentus. Vairākums un zaudētie iemetieni savā zonā izšķīra spēles likteni.”

Šajā sezonā regulārajā čempionātā abas komandas savā starpā tiksies divas reizes (pa vienai reizē katras laukumā). Šī būs otrā tikšanās reize. Pirmajā savstarpējā sezonās cīņā 4. septembrī DINAMO RĪGA ar 3:2 viesos piekāpās CSKA hokejistiem.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā DINAMO RĪGA ar 26 punktiem 32 mačos atrodas 12. pozīcijā, bet CSKA vienība ar 46 punktiem 33 spēlēs ieņem otro vietu šajā pašā konferencē.

Pēc spēles ar CSKA vienību DINAMO RĪGA 1. decembrī tiksies ar Čerepovecas SEVERSTAĻ hokejistiem, bet pēc tam sekos divu spēļu izbraukuma tūre.

Teksta tiešraide sadarbībā ar Jauns.lv

1
Dinamo Rīga CSKA Maskava
1:1Radil Lukas
14:28
2 minBuncis Filips
05:05Holding
2 minCerveny Rudolf
17:25Slashing
0:1Mingachyov Takhir
02:46Blazhiyevsky Artyom, Guskov Matvei
2
2 minGrigorenko Mikhail
33:29Tripping