21. novembrī DINAMO RĪGA aizvadīja savu 29. spēli šajā KHL regulārajā čempionātā, izbraukumā sacenšoties ar vienu no neērtākajiem pretiniekiem - HK SOCHI komandu.Aizvadītajā mačā rīdzinieki piedzīvoja neveiksmi ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:0). Debiju DINAMO RĪGA šajā spēlē piedzīvoja vārtsargs Julius Hudacek, kurš atvairīja 17 no 18 pretinieku metieniem. Slovākijas vārtsargs pastāstīja par savu pirmo spēli DINAMO RĪGA kreklā.

DINAMO RĪGA vārtsargs Julius Hudacek: “Man jāatzīst, ka pirms spēles un iesildīšanās laikā biju ļoti saviļņots – gluži kā bērnībā. Kad esi profesionālis, tad klubā un savā izlasē ir ļoti daudz spēļu. Tas lēnām pārvēršas par darbu. Tomēr šodien man ļoti gribējās spēlēt hokeju un izbaudīt laiku uz ledus.

Pirmo spēles daļu nerādījām labu sniegumu. Uzskatu, ka trešajā periodā spēlējām labāk par SOCHI komandu, taču viņu vārtsargs bija lielisks un mums neizdevās gūt vārtus. Ir jāiemet vārti vairākumā. Šodien mums bija iespējas. Uz turpmākajām spēlēm jāmēģina atrasties tuvāk vārtiem. Mūsdienās visām komandām ir lieliski vārtsargi. Jāiet vārtu priekšā un jāmēģina traucēt vārtsarga redzamībai.”

Publicēts