5. janvārī, trešdien DINAMO RĪGA komanda aizvadīja savu 45. spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, izbraukumā tiekoties ar Ufas SALAVAT JULAJEV komandu.

Aizvadītajā mačā DINAMO RĪGA piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 4:6 (2:2, 0:2, 2:2).

Pirmais periods aizritēja ļoti aizraujoši, abām komandām gūstot pa diviem vārtiem. Otro trešdaļu DINAMO RĪGA iesāka neveiksmīgi, ielaižot divus vārtus. Atlikušajā laikā abas komandas apmainījās vēl ar vārtu guvumiem, taču DINAMO RĪGA piedzīvoja neveiksmi.

Ar diviem precīziem metieniem DINAMO RĪGA komandā izcēlās Emile Poirier, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Kristaps Zīle un Nikolajs Jeļisejevs, kura kontā arī trīs rezultatīvas piespēles.

DINAMO RĪGA galvenais treneris Vladimir Krikunov: “Uz šo spēli centāmies noskaņoties. Tomēr jau pirmajās minūtēs ielaidām vārtus. Devām iespēju mūsu jaunajam vārtsargam. Diemžēl pēc četriem vārtiem nācās viņu nomainīt. Vēlējāmies iedot atpūtu Julius Hudacek. Ļoti labi nospēlējām vairākumā, sen mums nav bijusi tāda realizācija. Ja maču skatāmies kopumā, tad puiši centās un spēlēja. Ar spēli esmu apmierināts, bet ne ar rezultātu.”

DINAMO RĪGA un SALAVAT JULAJEV šajā sezonā aizvadīs divas savstarpējas spēle (pa vienai katras laukumā). Šī bija abu komandu pirmā tikšanās reize. Nākamais abu vienību duelis paredzēts jau 10. janvārī ARĒNA RĪGA.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā DINAMO RĪGA ar 37 punktiem 45 cīņās ieņem 12. pozīciju, bet SALAVAT JULAJEV ar 62 punktiem 46 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Pēc spēles ar SALAVAT JULAJEV komandu rīdzinieki nākamās divas cīņas aizvadīs savu skatītāju priekšā.

11:41Granlund Markus, Hartikainen Teemu
2 minKulemin Nikolai
05:43Kneeing
2 minAlalykin Danil
18:41Spearing
2:1Jelisejevs Nikolajs
18:56Meija Gints, Cerveny Rudolf
2:2Zile Kristaps
19:57Jelisejevs Nikolajs, Cerveny Rudolf
2 minBuncis Filips
00:28Holding
2 minSouthorn Jordon
03:23Tripping
2 minPoirier Emile
11:52Tripping
2
3:2Larsen Philip
20:16Granlund Markus, Panin Grigory
4:2Alalykin Danil
24:52Bashkirov Danil
2 minGranlund Markus
32:47Hooking
3
5:2Alalykin Danil
49:05Bashkirov Danil
6:2Tikhonov Viktor V.
51:00Granlund Markus
2 minKadeikin Alexander
54:52Tripping