Hokeja klubs DINAMO RĪGA parakstījis sadarbības līgumu ar vienu no vadošajiem Latvijas farmācijas zīmoliem - LYL love your life®️.

Sadarbības līgumu parakstīja LYL love your life®️ īpašnieks Klaids Grunte un AS “Dinamo Rīga” valdes loceklis Jurijs Kuzņecovs.

LYL love your life®️ piedāvā plašu dabiskas izcelsmes, zinātniski pierādītas efektivitātes, augstākās kvalitātes uztura bagātinātāju klāstu. Šī zīmola pamatuzdevums ir ne tikai gādāt par Latvijas iedzīvotāju veselību, piedāvājot papildināt un pat novērst mūsu platuma grādos organismam tik nepieciešamo uzturvielu trūkumu, bet arī sniegt iespēju preventīvi spēcināt veselību un uzlabot dzīves kvalitāti.

“Mums ir patiess lepnums par to, ka Dinamo Rīga ir izvēlējies mūs un devis iespēju, kļūt par oficiālu komandas atbalstītāju. LYL love your life®️ apņēmība, neatlaidība, būšana kopsolī ar inovatīvākajām nozares ražošanas tehnoloģijām un akcentu uz dabiskām sastāvdaļām, ļauj piedāvāt patērētājam pasaules līmeņa produktus. Nenoliedzami, mums ir prieks, ka mūs novērtējis arī valsts vadošais hokeja klubs, dodot iespēju sniegt arī mūsu artavu hokejistu veselībā un spēkā par uzvaru” tā par sadarbību pauda Klaids Grunte.

Savukārt AS “Dinamo Rīga” valdes loceklis Juris Kuzņecovs atzina: “Esam ļoti gandarīti un priecīgi par noslēgto sadarbības līgumu ar vienu no vadošajiem Latvijas farmācijas zīmoliem - LYL love your life®️, kas ir moderns, inovatīvs un strauji augošs uzņēmums. Esmu pārliecināts, ka šī sadarbība būs abpusēji izdevīga, jo abi uzņēmumi ir savu nozaru līderi, un tas nozīmē, ka kopā mēs varam sasniegt vēl vairāk!”

Publicēts