26. decembrī DINAMO RĪGA komanda aizvadīja savu 41. spēli šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, tiekoties ar Ķīnas klubu Kuņluņ RED STAR.

Aizvadītajā mačā DINAMO RĪGA izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0).

Trešajai trešdaļai sākoties DINAMO RĪGA atradās iedzinējos ar rezultātu 0:2. Rezultātu rīdzinieki samazināja trešās perioda sākumā, kad, spēlējot vairākumā, precīzs bija Nikolajs Jeļisejevs.

Izlīdzinājumu DINAMO RĪGA panāca septiņas sekundes līdz pamatlaika beigām, precīzi metot aizsargam Reece Scarlett.

Tikmēr pēcspēles metienus DINAMO RĪGA vienībā realizēja Lauris Dārziņš un Nikolajs Jeļisejevs, bet vārtsargs Julius Hudacek atvairīja visus pretinieku izgājienus.

DINAMO RĪGA galvenais treneris Vladimir Krikunov: “Spēle bija smaga. Ielaidām divus vārtus, kaut gan mačs norisinājās viņu aizsardzības zonā. Izdarījām 54 metienus pa pretinieku vārtiem! Tas ir ļoti daudz. Jāuzlabo metienu realizācija. Puiši ir malači, cīnījās līdz pēdējām sekundēm. Iespējams, mums nedaudz paveicās, taču tas notika, jo spēlējām līdz pašām beigām. Iemetām pāris golus bullīšos, bet vārtsargs Julius Hudacek atvairīja visus izgājienus.”

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē šosezon uzvaru ar 6:5 izbraukumā izcīnīja DINAMO RĪGA vienība.

DINAMO RĪGA un RED STAR komandas kopumā aizvadījušas 12 savstarpējas spēles. Latvijas klubs uzvaras svinējis septiņās spēlēs, bet Ķīnas vienība bija pārāka piecos mačos.

Rietumu konferences kopvērtējumā DINAMO RĪGA ar 34 punktiem 41 spēlē ieņem 12. pozīciju, bet RED STAR ar 24 punktiem 43 mačos atrodas 12. vietā Austrumu konferencē.

Pēc spēles ar RED STAR komandu DINAMO RĪGA turpinājumā spēkosies ar Gagarina kausa čempioniem Omskas AVANGARD.

Teksta tiešraide sadarbībā ar Jauns.lv

1
Dinamo Rīga Kunlun Red Star
2 minShinkaruk Hunter
02:00Holding
0:1Wong Tyler
04:04Yip Brandon, Foo Parker
2
2 minDarzins Lauris
59:52Radil Lukas, Karsums Martins
2 minKhisamutdinov Arsen
47:26Tripping
2 minFoo Parker
41:11Cross-checking
2 min
41:11Too many players on the ice
4
3:2Jelisejevs Nikolajs
65:00
2 minKarjalainen Jere
62:30Interference
  • 02:00 2 min Shinkaruk Hunter (Holding)
  • 04:04 0:1 Wong Tyler (Yip Brandon, Foo Parker)
  • 31:56 2 min Darzins Lauris (Hooking)
  • 39:13 0:2 Werek Ethan (Sproul Ryan, Chelios Jake)
  • 41:11 2 min Foo Parker (Cross-checking)
  • 41:11 2 min   (Too many players on the ice)
  • 41:46 1:2 Jelisejevs Nikolajs (Karsums Martins)
  • 47:26 2 min Khisamutdinov Arsen (Tripping)
  • 59:52 2:2 Scarlett Reece (Radil Lukas, Karsums Martins)