7. novembrī DINAMO RĪGA savā laukumā Arēnā Rīga aizvadīja 26. spēli KHL regulārajā čempionātā, tiekoties ar vienu no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām JOKERIT Helsinki. Aizvadītajā mačā Latvijas klubs ar arezultātu 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) piekāpās Somijas vienībai.

Ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm uzvarētāju rindās izcēlās aizsargs Alex Grant, bet pa vienai ripai iemeta Brian O'Neill, Nicklas Jensen un Teemu Turunen.

Tikmēr DINAMO RĪGA vienības labā ar precīzu metienu trešajā trešdaļā izcēlās Hunter Shinkaruk.

DINAMO RĪGA galvenā trenera pienākumu izpildītājs Valērijs Kuļibaba: "Šodien mača likteni izšķīra spēle nevienādos sastāvos. Nespējām gūt vārtus vairākumā, bet pretinieki to izdarīja trīs reizes. Pirmajā periodā spēlētāji izpildīja norādījumus. Mūsu galvenā prioritāte bija ievērot spēles disciplīnu un nebaidīties spēlēt pret šāda līmeņa komandu. Viņi nespēlēja tik agresīvi, kā bijām gaidījuši. Aizvadījām normālu cīņu, taču nopelnījām nevajadzīgus noraidījumus. Nākamajā nedēļā ir novembra pārtraukums. Nedaudz atpūtīsimies un savedīsim kārtībā veselību."

Šajā sezonā abas komandas savā starpā tiksies 2 reizes (pa 1 reizei katras laukumā). Pirmajā abu komandu tikšanās reizē Helsinkos ar pārliecinošu uzvaru 8:0 panākumu svinēja mājinieki JOKERIT.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā pēc šīs spēles DINAMO RĪGA ar 23 punktiem 26 spēlēs atrodas desmitajā vietā, bet JOKERIT ar 40 punktiem 27 cīņās atrodas pirmajā pozīcijā.

Pēc DINAMO RĪGA spēles ar JOKERIT būs starptautiskais izlašu pārtraukuma logs. DINAMO RĪGA nākamā cīņa būs pret Riharda Bukarta pārstāvēto Vladivostokas ADMIRAL.

Rīgas ''Dinamo'' - Helsinku ''Jokerit'' 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Vārti: 16:40 O'Neill (Bjorninen, vair.) 0:1, 30:39 Jensen (O'Neill, Grant, vair.) 0:2, 38:48 Turunen (Grant, Kossilla) 0:3, 44:01 Grants (Schroeder, vair.) 0:4 54:46 Shinkaruk (Alisauskas) 1:4
Metieni: 22:24
Soda minūtes: 10:6
Vārtsargi: Johan Mattsson - Janne Juvonen

Teksta tiešraide sadarbībā ar Jauns.lv

1
Dinamo Rīga Jokerit Helsinki
2 minKarjalainen Jere
15:26Slashing
2 minMeija Gints
17:38Hooking
0:1O'Neill Brian
16:40Bjorninen Hannes
2
2 minBuncis Filips
28:50High-sticking
0:2Jensen Niklas
30:39O'Neill Brian, Grant Alex
0:3Turunen Teemu
38:48Grant Alex, Kossila Kalle
2 minAnttila Marko
26:38Cross-checking
2 minO'Neill Brian
39:40Holding
3
1:4Shinkaruk Hunter
54:46Alisauskas Nerijus
2 minCibulskis Oskars
43:30Cross-checking