18. novembrī, DINAMO RĪGA komanda aizvadīja savu 28. spēli KHL regulārajā čempionātā, savā laukumā Arēnā Rīga uzņemot trīskārtējos KHL čempionus Kazaņas AK BARS. Aizvadītajā mačā DINAMO RĪGA piekāpās viesu komandai ar rezultātu 1:3 (0:3, 0:0, 1:0).

Trešais trešdaļas sākums DINAMO RĪGA bija neveiksmīgs. Pirmajās divdesmit minūtēs rīdzinieki ielaida trīs vārtus un nonāca nepatīkamā situācijā. Tomēr atlikušajā laikā DINAMO RĪGA izveidoja vairākas ļoti labas vārtu gūšanas iespējas un pārņēma arī spēles iniciatīvu.

Vienīgos vārtus trešajā periodā mājinieku labā guva kanādietis Matthew Lorito, kuram šis bija pirmais precīzais metiens KHL.

DINAMO RĪGA galvenā trenera pienākumu izpildītājs Valērijs Kuļibaba: Diemžēl neizdevās mums pirmā perioda sākums. Nespējām laicīgi izvest ripu no zonas, kā rezultātā ielaidām trīs vārtus. No pirmā perioda beigām sākām spēlēt savu spēli, kas mums izdevās arī līdz mača beigām. Diemžēl nespējām arī izmantot savus momentus. Ja spēli vērtējam kopumā, tad uzskatu, ka mačs bija labs. Pateicos puišiem par pašatdevi.

Jāizceļ, ka savu 600. spēli šovakar KHL regulārajā čempionātā aizvadīja DINAMO RĪGA uzbrucējs Lauris Dārziņš.

DINAMO RĪGA un AK BARS šosezon savā starpā aizvadīs divas spēles. Nākamā abu komandu tikšanās reize paredzēta Kazaņā jau pēc nepilnas nedēļas – 23. novembrī.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā DINAMO RĪGA pēc šīs spēles ar 25 punktiem 27 mačos atrodas 10. pozīcijā. Savukārt AK BARS ar 40 punktiem cīņās ieņem 4. vietu Austrumu zonā.

DINAMO RĪGA pēc spēles ar AK BARS dosies uz trīs spēļu izbraukuma tūri, kur spēkosies ar HK SOČI, AK BARS un Ņizņekamskas ŅEFTEHIMIK.