Svētdien, 24.oktobrī DINAMO RĪGA komanda izbraukumā aizvadīja savu 22. spēli šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, kur ar rezultātu 0:8 (0:3, 0:4, 0:1) viesos piekāpās Helsinku JOKERIT komandai. Pēc mača aizvadīto cīņu komentēja Kārlis Čukste un Ēriks Vītols, kurš vārtos šajā spēlē stājās no 36. minūtes.

Kārlis Čukste: “Spēle bija ļoti smaga. Ne tikai fiziskajā, bet arī psiholoģiskajā aspektā. Šovakar mačs nevedās, kā mēs to gribētu, tādēļ bija diezgan grūti saņemties. Taču rīt ir jauna diena. Šis mačs ir jāizmirst. Mums ir jāmācās no šīs spēles, jābūt pozitīviem un jāizmanto saliedētība, kas mums ir izveidojusies komandā. Tikai tā mēs varam kaut ko sasniegt. Jo saliedētāki mēs būsim, jo vairāk varēsim kopīgi paveikt.”

Ēriks Vītols: “Pēc šādām spēlēm nav viegli. Neko darīt. Šādi mači ir jāizmirst un jādomā par nākamajām cīņām. Pagātni vairāk nevar izmainīt. Mums ir jāizvērtē savas kļūdas, lai nākotnē tās neatkārtotos. 

Biju nedaudz pārsteigts par savu došanos laukumā. Pirmajās divās minūtēs bija ļoti liels uztraukums. Tomēr pēc tam sekoja metieni, kurus puiši palīdzēja nobloķēt, un “iegāju” spēlē. Pēc otrā perioda ģērbtuvē noskaņojos, tas palīdzēja iziet laukumā ar lielāku pārliecību.”

 

Publicēts