Dinamo Rīga uzbrucējs Genādijs Stoļarovs pēc mača teica, ka jau kuro reizi tiek kāpts uz tā paša grābekļa, laukumā dodoties miegainiem.

"Kārtējo reizi uzkāpām uz tā paša grābekļa - izgājām negatavi spēlei. Dabūjam 0:3 un tikai tad sākam glābt Latviju. Ja neskaita pirmo periodu, mēs aizvadījām lielisku spēli. Bijām tuvu, lai rezultātu izlīdzinātu, taču beigās nedaudz pietrūka. Pirmais periods - tā ir mūsu problēma un kaut kas ar to ir jādara."

"Kazaņā liels paldies jāsaka arī vārtsargam Ivanam Naļimovam. Ja paskatās statistiku, tad pirmajos fivos periodos ievērojami pārākā bija Kazaņas komandas, mēs spēli izlīdzinājām tikai trešajā trešdaļā. Ņižņekamskā bija līdzīgi kā šodien - nogulējām sākumu. Visu sezonu mums ir šī problēma. Ļoti grūti pateikt, kur ir vaina. Noteikti daļa tās ir galvā - jo izej uz spēli jau nepārliecināts, negatavs. Mēs atraisāmies tikai tad, kad esam iedzinējos jau ar diviem vai trim vārtiem. Mēs ar šo problēmu cīnāmies, runājam komandā, ka jāiziet ar pilnu koncentrēšanos jau no pirmās maiņas. Pagaidām mums ne vienmēr izdodas."

"Mums komandā ir tehniski ļoti spēcīgi spēlētāji - Rihards Bukarts šobrīd ļoti labi izskatās, Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Deniss Paršins - viņi visi ļoti labi māk spēlēt ar ripu. Vārtu guvumi komandai dod grūdienu un enerģiju."

"Jā, bez līdzjutēju klātbūtnes arēnā ir grūti spēlēt. Ņižņekamska, Kazaņa, šeit [Magņitogorska]  - lai arī tribīnes nav pilnas, ir patīkami. Tas dod emocijas. Jo, spēlējot tukšā arēnā, ir treniņa spēles sajūta. Protams, esi motivēts, saproti nozīmību, bet tās ir divas nesalīdzināmas lietas. Ceram, ka šis drīz beigsies un skatītāji varēs atgriezties arēnā."

Publicēts