​Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" otrdien spēles sākumā uzbrukumā spēlēja labāk nekā aizsardzībā, pēc uzvaras secināja rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra.

"Bija laba un azartiska spēle, bijām gatavi cīnīties jau no pirmās maiņas. Paldies hokejistiem, kuri pēc iepriekšējās spēles pirmā perioda saprata, ka tā nevar iziet laukumā un aizvadīt maču. Šodien hokejisti bija gatavi un nebaidījās spēlēt. Visu spēli turējāmies labā līmenī, nebija sliktu nogriežņu. Paldies puišiem par koncentrēšanos un pašatdevi, kā arī drosmi spēlēt un veidot momentus," pēcspēles preses konferencē stāstīja Skudra.

"Mums ir labi hokejisti, kas var realizēt momentus. Zinājām, cik agresīvi "Ak Bars" spēlē pēc ielaistajiem vārtiem. Sākumā uzbrukumā spēlējām labāk nekā aizsardzībā," teica Skudra.

Viņš arī atzīmēja, ka "Dinamo" nespēlē sliktas kvalitātes hokeju, vienkārši komandu piemeklējot neveiksmīgi momenti. 

"Kad mēs spējam labā līmenī noturēties visas 60 minūtes, varam apspēlēt jebkuru komandu. Uzvara man nav nekāds pārsteigums, jo puiši prot spēlēt un to parādīja," uzsvēra Skudra.

Otrdien rīdzinieki spēlēja bez pieredzējušajiem uzbrucējiem Laura Dārziņa un Roberta Bukarta.

"Zinājām, kāda būs spēle un cik daudz vajadzēs cīnīties. Izvēlējāmies tos hokejistus, kuri šodien, mūsuprāt, varēja to izdarīt vislabāk. Tāpat mēs strādājam arī nākotnei, lai komanda būtu jaunāka. Bija interesanti pret tādu komandu pavērto jaunos hokejistus," atklāja Skudra.

LETA

Publicēts