30 Aug
Dārziņš: šis bija vērtīgs turnīrs komandai

Intervijas

DINAMO RĪGA uzbrucējs Lauris Dārziņš pēc zaudējuma Latvijas Dzelzceļa kausa finālā Kazaņas AK BARS vienībai atzina, ka, lai arī komanda zaudēja, viņaprāt, rīdzinieki sezonai ir sagatavojušies labi. Lasīt visu
30 Aug
DINAMO RĪGA Dzelceļa kausa finālā piekāpjās AK BARS

Ziņas

Zaudējumu Latvijas Dzelzceļa kausa finālā piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas pirmajā trešdaļā ielaida četrus vārtus un ar 1:5 atzina Kazaņas "Ak Bars" pārākumu. Mājinieku rindās vienīgo rezultatīvo metienu 34. minūtē izdarīja Lasīt visu
30 Aug
HK RĪGA Pasaules kausu noslēdz piektajā vietā

HK Rīga ziņas

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Latvijas komanda "Rīga" sestdien izcīnīja piekto vietu Ufā notiekošajā Pasaules kausa izcīņā jauniešiem. Lasīt visu
27 Aug
Spruktam divi vārti, HK RĪGA pārspēj RED BULL

Noslēgumam tuvojas Krievijas pilsētā Ufā notiekošais Pasaules kauss jauniešu komandām. Otro uzvaru šajā turnīrā izcīnījusi HK "Rīga" vienība, kas, pateicoties diviem Gata Sprukta vārtu guvumiem, ar rezultātu 3:2 pieveica Zalcburgas "Red Bull". Lasīt visu
13 Aug
LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSS 2014

Ziņas

No 26. līdz 30. augustam Arēnā Rīga jau sesto reizi norisināsies tradicionālais starptautiskais hokeja turnīrs LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSS, kurā šogad piedalīsies 4 komandas – DINAMO RĪGA, Jaroslavļas LOKOMOTIV (RUS), Kazaņas AK BARS (RUS), Minskas DINAMO (B Lasīt visu